برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop
شناسه پست: 5527
بازدید: 209

اغلب برنامه های ورزشی با توجه به این که حرکات متنوع برای تمام بدن دارند برای به نتیجه رسیدن می بایست زمان زیادی را روی هر قسمت از بدن صرف کرد. برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop از جمله بهترین برنامه های فشره ای می باشد که تا الان تهیه و عرضه شده که با استفاده از برنامه منظم ولی کوتاه شما را به هدفتان خواهد رساند.

برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop

برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop

لوازم مورد نیاز: دمبل، زیرانداز، (کیسه شن یا جایگزین)
درجه سختی: متوسط

Cardio | Strength | Core | Bootcamp | Bodyweight Training | Weight Loss

مطلب مرتبط: برنامه ورزشی Liift4

برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop برای شما مناسب است؟

این دوره ورزشی یک برنامه فشرده می باشد که بدون درنظر گرفتن سن یا سطح آمادگی بدنی در کمترین زمان به حداکثر نتیجه خواهید رسید. مربی این دوره یعنی کریس تمرین ها را بصورت آرام شروع کرده و بصورت متناوب تمرینات قلبی و قدرتی انجام می دهد و در ادامه و به تدریج شدت تمرینات را بالاتر می برد.

تمرینات برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop به چه صورت است؟

در طول هفته با تمرین های ۱۵ دقیقه ای و به آرامی شروع خواهید کرد. سپس هر هفته شدت تمرینات افزایش می یابند تا جایی که به بیشترین سرعت و قدرت خود برسید. انجام این برنامه بدنسازی ۳ هفته طول می کشد. نرمش های هفته اول حدود ۲۵ دقیقه زمان لازم دارند. این نرمش ها کمک می کند تا برای ادامه روند دوره آماده شوید. در هفته دوم برای زمان تمرینات افزایش می یابند و در هفته آخر تمرین ها نسبتا سنگین می شوند که شما با ترکیب آن با برنامه غذایی مناسب به بهترین نتیجه خواهید رسید.

کریس داونینگ یک مربی شخصی دارای گواهینامه NASM است که یک هدف را در نظر دارد: کمک به شما برای تسریع تغییری که همیشه می‌خواستید. آماده شوید تا چربی بسوزانید و هیکل خود را با سرعت برق تغییر دهید.

 

برای تهیه برنامه ورزشی BeachBody Shift Shop روی لینک زیر کلیک کنید

BeachBody Shift Shop