برنامه ورزشی Focus T25
شناسه پست: 5579
بازدید: 468

برنامه ورزشی Focus T25 یک دوره ورزشی دیگر است که توسط Shaun T ساخته شده است. شان تی به خاطر برنامه ورزشی Insanity نیز معروف است. برخلاف تمرینات insanity که بسیار سنگین و شاید برای برخی بسیار شدید است، Focus T25 برای همه مناسب است! در جلسات تمرینی برنامه ورزشی Focus T25، نتیجه شگفت انگیزی دریافت می کنید. اگر شما زمان محدودی دارید می توانید این برنامه را دنبال کنید.

برنامه ورزشی Focus T25

لوازم مورد نیاز: دمبل، کش مقاومتی، زیرانداز، میله بارفیکس

درجه سختی: متوسط

Cardio  |  HIIT  |  Bodyweight Training  |  Recovery  |  Weight Loss  |  Core  |  Strength  |  Muscle Building  |  Slim & Sculpt

این مجموعه حاصل ۲ سال تلاش تیمی متشکل از معتبرترین متخصصان عرضه فیتنس (تناسب اندام) می باشد و به قدری تاثیرگذار و کاربردی می باشد که خود شما به عینه تاثیرات آن را خواهید دید. این برنامه بدنسازی ۱۴ هفته ای با روزی ۲۵ دقیقه ورزش ، شما را به نتایج دلخواه می رساند.

مطلب مرتبط: برنامه ورزشی Insanity Workout

برنامه ورزشی Focus T25 چیست؟

مطالعات علمی نشان داده است که برای چربی سوزی نیازی به یک ساعت تمرین نیست. در واقع، تمرینات کوتاه‌تر و فشرده‌تر باعث می‌شود که چربی بیشتری بسوزانید. به خاطر این تمرینات کوتاه شما در منطقه چربی سوزی ایده آل باقی می مانید. این دقیقا همان چیزی است که Focus T25 روی آن تمرکز می کند. با تمرینات فشرده و کوتاه مدت فقط در ۲۵ دقیقه نتایج عالی می گیرید.

تمرین اینتروال روی کل بدن متمرکز است. پس مطمئن باشید درد عضلانی را همه جا احساس خواهید کرد. برنامه Focus T25 از دو چرخه آلفا و بتا تشکیل شده است. هر چرخه ۵ هفته طول می کشد که در طی آن ۵ تمرین مختلف انجام می شود. می توانید در صفحه چرخه ما در مورد تمرینات فوکوس T25 بیشتر بخوانید.

برنامه ورزشی Focus T25

چرا باید در برنامه ورزشی Focus T25 شرکت کنید؟

Focus T25 توسط Shaun T خالق برنامه Insanity Workout توسعه داده شده است. تجربه او با این نوع برنامه ها عالی است و میلیون ها نفر در سراسر جهان به دلیل برنامه های او وزن کم کرده اند. شما هم می توانید!
فرمول منحصر به فرد تمرینات کوتاه ۲۵ دقیقه ای تضمین می کند که شما در منطقه بهینه چربی سوزی هستید. به همین دلیل، شما به سرعت چربی را از دست خواهید داد و شروع به تقویت عضلانی خود خواهید کرد. و این فقط در ۲۵ دقیقه در روز!
همانطور که در بالا نیز اشاره شده، جلسات تمرینی Focus T25 فقط ۲۵ دقیقه طول می کشد. ورزش زمان می برد و افراد زیادی مشغول هستند. در نتیجه بسیاری از افراد نمی توانند زمان زیادی را برای ورزش صرف کنند.. اما Focus T25 را می توان در خانه انجام داد و تنها ۲۵ دقیقه طول می کشد. همه می توانند برای آن وقت بگذارند.

تمرینات برنامه ورزشی Focus T25 چگونه هستند؟

دوره آلفا: در این برنامه اساس تناسب اندام کل بدن پی ریزی می شود.
دوره بتا: ویژگی تمرینات دوره بتا حرکاتات داینامیک جدید است که بدن و فیتنس شما را وارد سطح جدیدی می کند ،این دوره همچنین شامل تمریناتی که تمرکز روی هسته اصلی بدن و تکه نمودن عضلات شکم دارند نیز می باشد.
دوره گاما: در این دوره شما تمرینات پیشرفته ای انجام خواهید داد که منجر به چربی سوزی بیشتر و سفت شدن ماهیچه ها خواهد شد.

ویدئوی فوکوس T25
در ویدئوی زیر نحوه عملکرد برنامه Focus T25 توضیح داده شده است. حتما باید تماشا کنید!

برای تهیه برنامه ورزشی Focus T25 روی لینک زیر کلیک کنید

Focus T25