برنامه ورزشی Insanity Workout
شناسه پست: 5437
بازدید: 190

برنامه ورزشی Insanity workout مجموعه ای از حرکات استقامتی، قدرتی، هوازی و کششی می باشد که انجام این تمرینات موثر و فشرده باعث تناسب اندام خواهد شد. برای انجام این برنامه ورزشی شما احتیاج به رفتن به باشگاه ندارید. فقط کافیست این برنامه را در خانه انجام دهید تا نتیجه آن شما را شگفت انگیز کند. برنامه ورزشی Insanity workout بسیار شدت بالایی دارد بطوریکه حتی تمرینات برای گرم کردن نیز سرعتی و دیوانه وار می باشد.

برنامه ورزشی Insanity Workout

لوازم مورد نیاز: دمبل، زیرانداز
درجه سختی: حرفه ای

Cardio  |  Strength  |  Bodyweight Training  |  HIIT  |  Recovery  |  Weight Loss  |  Core

برنامه ورزشی Insanity Workout برای من مناسب است؟

پایان رساندن این دوره ورزشی کار بسیار دشواری است که انجامش از هر کسی بر نمیاید. اما اگر فردی چاق بتواند این تمرینات را ۹۰ روز ادامه دهد در روز آخر هیکل یه ورزشکار حرفه ای را خواهد داشت. مربی این برنامه ورزشی shun t می گوید اجرای این تمرینات در ۶۰ روز کار هر کسی نیست ولی با این حال افرادی پیدا می شوند که بخواهند خود را به چالش بکشند. ورزشکارانی که با این دوره آشنایی دارند اغراق می کنند این دوره ورزشی سخت ترین دوره ای است که تا به حال طراحی شده است.

این دوره همان طور که از اسم آن پیداست بسیار جنون آمیز است و تعاریف تمرینات با شدت بالا یا همان اینتروال رو تغییر داده است. تمرینات این دوره  Max Interval Training است یعنی تمرین با حداکثر توان بدن. در این برنامه تمرینات از اول با شدت بالایی شروع می شود و بین تمرینات فقط چند ثانیه فرصت برای نفس گیری خواهید داشت.

برنامه ورزشی Insanity Workout چطور انجام می شود؟

برنامه ورزشی Insanity workout مناسب مردان و زنانی می باشد که می خواهند به شکل جنون آمیز و دیوانه وار تنها در ۶۰ روز نتیجه بگیرند و بدنشان را به شکل یک ورزشکار حرفه ای شکل بدهند. هر یک ساعت تمرین آن حدود ۱۰۰۰ کالری می سوزاند که این باعث می شود شما در طول ۶۰ روز این برنامه حدود ۱۳ کیلوگرم نیز وزن کم کنید.

دوره ورزشی مذکور دارای چند فایل پی دی اف از دستورات و عکس برنامه ی هفتگی است که به شما نشان دهد که دست یابی به هدف چندان دشوار نیست و فقط کافیست این برنامه ریزی را انجام داده و بصورت مستمر ادامه دهید تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید . این مجموعه توسط شرکت BeachBody تهیه و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

برای تهیه برنامه ورزشی Insanity workout روی لینک زیر کلیک کنید

Insanity workout