برنامه ورزشی Liift4
شناسه پست: 5323
بازدید: 210

برنامه ورزشی Liift4 از مجموعه های تهیه شده برای بدنسازی در خانه می باشد. Liift4 دارای ۳۲ تمرین ورزشی برای ۸ هفته و ۴ روز در هفته می باشد. این تمرینات به شما کمک می کند تا ورزن خود را کم کنید و به وزن ایده آل برسید و همینطور عضلات خود را تقویت کنید. ۶ هفته از شروع این برنامه ورزشی به سمت ایده آل کردن وزن و بدنتان می روید ولی در ۲ هفته پایانی تمام تمرکز بر تقویت عضلات و کاهش چربی می شود. شما با انجام دادن درست تمرینات این برنامه ورزشی به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

برنامه ورزشی Liift4

لوازم مورد نیاز: دمبل، غلطک فومی، کش قدرتی، زیرانداز

درجه سختی: متوسط

Strength  |  HIIT  |  Bootcamp  |  Cardio  |  Muscle Building

 

آیا LIIFT4 برای من مناسب است؟

بلند کردن، HIIT، تکرار. این تمرینات برای افراد مبتدی و تازه کار کمی سنگین است. چون دارای حرکات با شدن بالا می باشد. زمان کوتاه هر تمرین در این مجموعه آن را مناسب افرادی می سازد که در طول روز وقت زیادی ندارند. همینطور این برنامه ورزشی را به راحتی می توانید در خانه انجام دهید.

تمرینات LIIFT4 به چه صورت است؟

تمرینات بصورتی طراحی شده است که بین آن ها زمان برای استراحت داشته باشید و نفس بگیرید. زمانی که شما صرف هر تمرین می کنید حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه می باشد اما نتیجه یک تمرین ۹۰ دقیقه ای را خواهید گرفت. تمرینات این برنامه ورزشی بر اساس حرکات کلاسیک بدنسازی طراحی شده و در هر تمرین شما روی یک عضله تمرکز خواهید کرد. این تمرینات ترکیبی از وزنه زدن و حرکات ورزشی با شدت بالا می باشد. شما با انجام برنامه ورزشی Liift4 به راحتی می توانید در خانه ورزش کنید.

 

برای تهیه برنامه ورزشی Liift4 روی لینک زیر کلیک کنید

Liift4