برنامه ورزشی Morning Meltdown 100
شناسه پست: 5191
بازدید: 207

در برنامه ورزشی Morning Meltdown 100 با تمرینات هوازی و مقاومتی با شدت بالا کالری سوزی کنید، در حالی که یک دی جی زنده انرژی را در حین این برنامه ورزشی افزایش می دهد. هدف شما: ۱۰۰ تمرین را انجام دهید و بهترین نسخه خود شوید. جریکو هر روز صبح شما را با یک تمرین جدید آشنا می کند تا با انجام آن بتوانید سوخت ساز بدنتان را در طول روز بالا ببرید و چربی هایتان را بسوزانید. این ۱۰۰ تمرین به شما کمک می کند تا روی خود کار کنید همینطور از مزایای ورزش صبحگاهی استفاده کنید. بیدار شدن از خواب صبح و عرق کردن روحیه شما را بالا می برد و انرژی زیادی برای ادامه روزتان به شما می دهد بطوریکه در طول روز استرس کمتری را تحمل می کنید.

لوازم مورد نیاز: دمبل، زیرانداز

درجه سختی: متوسط

آیا برنامه ورزشی Morning Meltdown 100 برای من مناسب است؟

Morning Meltdown 100 برای هر کسی که به دنبال تعهد به انجام ۱۰۰ تمرین است در نظر گرفته شده است. با وجود اینکه یک برنامه سطح متوسط است، Morning Meltdown 100 یک گزینه اصلاح کننده روی صفحه ارائه می دهد، بنابراین هرگز بهانه ای برای ترک وجود ندارد به خصوص زمانی که یک دی جی زنده به آن احساس مهمانی می دهد!

تمرینات چگونه است؟

جریکو مربی این برنامه ورزشی ۱۰۰ تمرین را به ۵ مرحله تقسیم می کند که در هر مرحله ۲۰ تمرین انجام می شود. ۱۰ تمرین را کامل می‌کنید، سپس با اضافه کردن چالش‌ها به ۱۰ تمرین بعدی، شدت آن را افزایش می‌دهید. در هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه، ممکن است بخواهید با قوی‌تر شدن، دو بار در روز انجام دهید. تمرینات با در نظر گرفتن مشغله های کاری در روز بطور کوتاه طراحی شده اند تا به راحتی در تایم روزانه شما قرار بگیرد و وقت زیادی را از شما نگیرد.

جریکو مربی این برنامه ورزشی دارای چندین گواهینامه آموزش شخصی است. او با بیش از یک دهه تجربه، به سراسر جهان سفر کرده و هزاران مربی را آموزش داده و در کنفرانس‌های معتبر صنعت تناسب اندام ارائه کرده است. اشتیاقش به رقص و هنرهای رزمی او را از سایر مربیان متمایز می کند.

 

برای تهیه برنامه ورزشی Morning Meltdown 100 روی لینک زیر کلیک کنید

Morning Meltdown 100