برنامه ورزشی Clean Week
شناسه پست: 3016
بازدید: 1188

کاهش وزن و قدرت بیشتر با دانلود برنامه ورزشی Clean Week

با دانلود برنامه ورزشی Clean Week و اجرای آن در ۷ روز، شما فقط به داشتن یک زندگی سالم فکر نخواهید کرد، بلکه احساس می کنید که آن را هم اکنون بدست آورده اید. برنامه ورزشی Clean Week Clean Week حاوی ۴ تمرین ۳۰ دقیقه ای است که شما باید هر کدام را در یک هفته انجام دهید. هر تمرین بر روی یک بخش از بدنسازی تمرکز دارد: تمرینات قلب، قدرتی، فعالیت های مرکزی، و انعطاف. این دوره با مربیگری Megan Davies آماده شده است.

دانلود فیلم ورزشی Clean Week

لوازم مورد نیاز: دمبل، زیرانداز

درجه سختی: مبتدی

تمرینات برنامه ورزشی Clean Week چگونه است؟

تمرینات ۳۰ دقیقه ای بر پایه های تناسب اندام – کاردیو، قدرت، عملکرد اصلی و انعطاف پذیری – تمرکز دارند تا یک برنامه تناسب اندام کامل برای هر سطحی ایجاد کنند.

برنامه ورزشی Clean Week

آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که یک زندگی سالم و مبتنی بر ورزش را شروع کنید؟ حالا به کمک دوره ی آموزشی Clean Week می توانید این خواسته را برآورده کنید. Clean Week یک برنامه ورزشی و تمرینات بدنسازی است که یک برنامه تمرینی ۷ روزه را همراه با برنامه غذایی مناسب به شما ارائه می دهد. شما می توانید تمامی ابزارهای مورد نیاز خود را در این فیلم پیدا کنید و شروع به کم کردن وزن، فرم دادن به بدن، و ایجاد یک عادت ورزشی سالم در زندگی خود نمایید. به کمک Clean Week، شما دیگر برای شروع یک دوره ی بدنسازی جدید و رژیم غذایی احساس فشار و سختی نمی کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی وارد یک دوره ی جدید شوید، به خصوص اگر برای اولین بار است که قصد دارید یک دوره ی بدنسازی را شروع کنید. آیا ۷ روز تمرین می تواند تفاوت خاصی به وجود آورد؟ بله، قطعا پس از گذشت ۷ روز، شما تغییرات را احساس خواهید کرد. پس از گذشت این مدت احساس سبک شدن، لاغرتر شدن، و حتی قوی تر شدن به شما دست خواهد داد. بعد از ۷ روز، شما شروع به کم کردن وزن می کنید و به انجام کارهای تمرینی عادت می کنید و به راحتی میتوانید تمرینات خود را ادامه دهید. از همه مهمتر، اعتماد به نفس زیادی بدست می آورید که به کمک آن می توانید تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد نمایید.

کیفیت این مجموعه اورجینال و رزولوشن ۷۲۰*۱۲۸۰ با فرمت Mp4 می باشد. تقویم و برنامه ورزشی clean week در فایل ها قرار دارد که می توانید بر طبق آن تمرین های مناسب روز های هفته را انجام دهید. همینطور فایل هایی وجود دارد که میتوانید با پرینت کردن آن ها از آن ها استفاده کرده و روند تغییرات خود را در آن ثبت کنید. در آخر از برنامه غذایی این دوره غافل نشید.

برای تهیه این برنامه ورزشی روی لینک زیر کلیک کنید

Clean Week