دانلود برنامه ورزشی UFC Fit
شناسه پست: 2817
بازدید: 895

دانلود برنامه ورزشی UFC Fit

UFC Fit نخستین برنامه بدنسازی به شیوه UFC بصورت ورزش در خانه می باشد. این برنامه ساخته شده است تا نیازهای روزانه شما را به عنوان یک مبارز تامین کند .
مجموعه ورزشی UFC Fit توسط ورزشکار و مربی معروف یو اف سی یعنی مایک دولچه برای مردان و زنان توسعه داده و برای تمام مردم دنیا به اشتراک گذاشته است تا همه بتوانند روش ها و تکنیک های قهرمانی و حرفه ای این رشته ورزشی را در بصورت تمرین در خانه به راحتی انجام دهند. نظر دینا وایت درباره این فیلم آموزشی ورزشی این است که آن چه UFC FIT را متفاوت می کند خود مایک دولچه است. مایک دولچه به بسیاری از قهرمانان و ورزشکاران کمک کرده است تا برای رقابت های ورزشی آماده شوند. اکنون برای اولین بار دانش و تخصص مایک دولچه همراه با تکنیک های حرفه ای او در این برنامه گرداوری شده تا شما را در خانه به یک قهرمان تبدیل کند. او می گوید تکنیک ها و روش هایی که در این آموزش آورده است همان روش هایی هست که در مسابقات مقابل حریف های بزرگ از آن استفاده کرده است.

دانلود برنامه ورزشی UFC Fit

UFC Fit به شما کمک می کند تا همیشه برای رزم آماده باشید. تمرینات این مجموعه به گونه ای تطبیق داده شده است. تا در خانه بدون از دست دادن جنبه های رزمی بدن خود را آماده کنید .

UFC FIT یک برنامه سرگرم کننده و چالش انگیز است که با استفاده از این دوره ورزشی می توانید: از شر اضافه وزن خلاص شوید ، نیروی عضلانی خود را بسازید ، به طور کلی سطح قدرت موثرر خود را تقویت کنید و در آخر به یک اندام و فیزیک مناسب برسید .

UFC Fit به خاطر ابتکارات مایک دولچه ، بسیار مورد احترام قرار گرفته است. او در میدان مبارزه یک متخصص است و برای چندین ورزشکار معروف مربیگری کرده است. پس به هیچ وجه این برنامه ورزشی را از دست ندهید.

دانلود برنامه ورزشی UFC Fit