Lesmills
شناسه پست: 1522
بازدید: 2396

درباره کمپانی ورزشی لزمیلز

لس میلز با یک مرد آغاز شد.

در سال ۱۹۶۸، لس میلز اولین باشگاه خود را در اوکلند – نیوزیلند تاسیس کرد. یک باشگاه ساده، بر اساس قدرت و آموزش هوازی برای یک جامعه کوچک از ورزشکاران بود.

کمپانی Les Mills اکنون ۵۰ سال است که مورد توجه دنیا است. منبعی پر جنب و جوش که استعدادها در سطح جهانی،راه های جدیدی را برای به دست آوردن تناسب در آن می یابند  و جهانی شدن آن. این فلیپ، پسر لس میلز بود که این تغییر را انجام داد. فیلیپ بعد از پایان رساندن مدرسه کار خود را در باشگاه خانوادگی شان آغاز کرد.  او شاهد تولد پدیده ایروبیک بود. در نتیجه شوق خود، در سال ۱۹۸۰ برای ایجاد تمرین گروهی، همراه ضربآهنگ موسیقی مدرن، شروع به فعالیت کرد. این برنامه های اولیه ایروبیک به سرعت باعث صف کشیدن مشتاقان ایروبیک شد و فیلیپ توانست قدرت واقعی تمرین گروهی را احساس کند.

بیوگرافی کمپانی Les Mills

Phillip Mills

فیلیپ چندین سال استراحت ناپذیر در مورد سلامتی سیاره و مردمش صرف کرده است. فیلیپ همراه با همسرش جکی، با تخصص گسترده پزشکی و تناسب اندام، متخصص طب تغذیه، متخصص زنان و مامایی و پزشک عمومی، یک ژیمناست سابق ملی و قهرمان ایروبیک است. سالها را در حال توسعه تناسب اندام صرف کردند و در سال ۱۹۹۰ آنها  BODYPUMP را به جهان عرضه کردند.

jackie mills

در طول زمان مجموعه برنامه ها  و ورزش های کمپانی Les Mills رشد کرده است. این روزها لس میلز همه چیز را از یوگا تا دوچرخه سواری، هنرهای رزمی و موارد دیگر ارائه می دهد و هر سه ماه یکبار موسیقی جدیدی  برای هر رشته ارائه می دهند .

 برای مشتاقان ورزش که ترجیح میدن در خانه تمرینات ورزشی دلخواه شان را انجام دهند
ویدیو حرکات و موزیک های مربوط به هر رشته را با پرداخت هزینه در اختیار ورزشکاران قرار می دهند.

فرزندان فیلیپ و جکی، دیانا و لس جرن، اکنون کمپانی Les Mills را به آینده هدایت می کنند و رهبری یک قبیله جهانی از هزاران نفر با تازه ترین روند تمرین، اتصال علم، موسیقی، جنبش و تکنولوژی پیشرفته را برعهده دارند.

در حال حاضر بیشتر از ۲۰.۰۰۰ باشگاه و ۱۴۰.۰۰۰ مربی در جهان در حال ارائه برنامه ورزش و علمی این کمپانی بزرگ به میلیون ها مشتاق تناسب اندام هستند.